Ekologiškas universalus valiklis 500ml

8,00 EUR
Su mokesčiais

Dėmesio: prekės pristatymas gali užtrukti 5-7 d.d.

Kiekis
yra sandėlyje

Ekologiškas universalus valiklis, skirtas visų paviršių plovimui, sukurtas ekologiškų ingredientų pagrindu su biologiškai skaidia formule, leis jūsų namams spindėti be menkiausių pastangų. Kasdienis valymas bus tikras malonumas. Dėl ko jums patiks ekologiškas universalus valiklis? tik vienas produktas ir tiek daug galimybių valymas tampa greitesnis dėl vandens minkštinimo technologijos, kuri efektyviau išskiria purvo daleles dėl savo gražaus kvapo kruopščiai atrinktoms natūralioms veikliosioms medžiagoms: baltojo vyno actui ir laimo sultims už ekologišką ir biologiškai skaidžią formulę, kuri yra saugi jums ir aplinkai Ekologišku universaliu valikliu išvalysite: Visi plaunami paviršiai: metalas, laminatas, plastikas, medinis, keramikinis, linoleumas, terakota, keramika

Naudojimas:

50 ml produkto ištirpinkite 5 litruose vandens. Nuplaukite paviršių šluoste, mėgaudamiesi nuostabiu kvapu ir tiesioginiu švaros rezultatu.

Sudėtis:

Active ingredients: white wine vinegar, limejuice Composition: <5% anionic surfactants, <5% non-ionic surfactants, preservatives (bromo-2- nitropropane-1,3-diol), fragrance composition (linalool, hexyl cinnamal).

97 Prekės
Nauja prekė